Nowe Produkty
New products
Lista produktów marki S.Barski
Jest 12 produktów.
Sandały damskie S.Barski KV27-049 biało-srebrne
Cechy obuwia:
Producent: S.Barski
Kod produktu: KV27-049
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 1 cm
Rodzaj zapięcia: sprzączka
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: biało-srebrny
Tęgość: G
S.Barski mokasyny damskie LR51-768A czarne lakierowane
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | S.Barski |
| Model | LR51-768A |
| Typ produktu | Mokasyny damskie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna lakierowana |
| Materiał wkładki | Skóra naturalna |
| Wyściółka | Brak |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Wysokość cholewki | 5 cm |
| Rodzaj zapięcia | Wsuwane |
S.Barski HY51-185 Black - czarne botki ażurowe na wiosnę
Cechy produktu:
Producent obuwia: Barski
Artykuł: HY51-185
Kolor: czarny
Cholewka: materiał
Materiał wewnętrzny: materiał
Materiał wkładki: materiał
Wysokość obcasa: 2,5 cm
Tęgość: G
Zapięcie: zamek błyskawiczny, sznurowane
S.Barski HY51-136 Beige - beżowe botki ażurowe na wiosnę
Cechy produktu:
Producent obuwia: S.Barski
Artykuł: HY51-136
Kolor: beż
Cholewka: materiał
Materiał wewnętrzny: materiał
Materiał wkładki: materiał
Wysokość obcasa: 2,7 cm
Tęgość: G
Zapięcie: zamek błyskawiczny
Mokasyny damskie S.Barski LR 755 zamszowe - styl i wygoda
Cechy obuwia:
Producent: S. Barski
Kod produktu: LR 755
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 1,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał cholewki: skóra naturalna zamszowa
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: granatowy
Mokasyny damskie S. BARSKI HY 42-369 czarne
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | S.Barski |
| Model | HY42-369 |
| Typ produktu | Mokasyny damskie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wyściółka wewnętrzna | Tkanina |
| Wkładka | Skóra ekologiczna |
| Tęgość | G |
| Rodzaj obcasa | Niski obcas |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Spód | Tworzywo |
| Typ zapięcia | Wsuwane |
| Kształt noska | Zaokrąglony |
Klapki damskie S.Barski LR275, czarne, platforma 6 cm
Cechy obuwia:
Producent: S.Barski
Kod produktu: LR275
Rodzaj obcasa: platforma
Wysokość obcasa: 6 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał cholewki: skóra naturalna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: czarny
Tęgość: G
Klapki damskie S.Barski HY 077 z koralikami czarne
Cechy obuwia:
Producent: S.Barski
Kod produktu: HY077
Rodzaj obcasa: platforma
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra ekologiczna
Kolor: czarny
Tęgość: G
Czarne sandały damskie S.Barski KV27-053 – elegancja i komfort
Cechy obuwia:
Producent: S.Barski
Kod produktu: KV27-053
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 1 cm
Rodzaj zapięcia: sprzączka
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: czarny
Tęgość: G
Botki damskie S.Barski HY42-715 czarne - styl i komfort
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | S.Barski |
| Model | HY42-715 |
| Rodzaj | Botki damskie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna zamszowa |
| Wnętrze | Koc obuwniczy (ocieplenie) |
| Wkładka | Koc obuwniczy |
| Rodzaj obcasa | Płaski, szeroki |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Podeszwa | Kompozyt gumowy – antypoślizgowy |
| Sezon | Jesień – Zima |
| Tęgość | Standardowa (G) |
Beżowe skórzane botki damskie M.Daszyński OL23-4
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | M.Daszyński |
| Model | OL23-4 |
| Rodzaj | Botki damskie |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna |
| Wnętrze | Cienka ocieplina, kożuszek |
| Wkładka | Cienka ocieplina, kożuszek |
| Rodzaj obcasa | Stabilny obcas – klocek |
| Wysokość obcasa | 5 cm |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wysokość całkowita | 22 cm |
| Ocieplenie | Tak - kożuszek |
| Tęgość | Standardowa (G) |
| Kolekcja | 2025 |
Beżowe botki ażurowe HY42-076 - styl boho
Cechy produktu:
Producent obuwia: Barski
Artykuł: HY42-076
Kolor: beż
Cholewka: materiał
Materiał wewnętrzny: materiał
Materiał wkładki: materiał
Wysokość obcasa: 2,5 cm
Tęgość: G
Zapięcie: zamek błyskawiczny