Nowe Produkty
New products
Lista produktów marki Pami
Odkryj kolekcję obuwia domowego marki Pami na Elfbut.pl. Wygodne, trwałe kapcie dla całej rodziny, łączące styl i komfort na co dzień.
Jest 47 produktów.
Kapcie damskie Pami DZG-P bordowe welurowe z pomponem lekkie
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Pami |
| Model | DZG-P |
| Typ produktu | Kapcie damskie |
| Kolor | Bordowy |
| Cholewka | Welur |
| Wnętrze | Materiał tekstylny |
| Wkładka | Materiał tekstylny |
| Podeszwa | Pianka EVA |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Cechy dodatkowe | Ozdobny pompon, lekka konstrukcja |
| Przeznaczenie | Domowe |
| Kraj produkcji | Polska |
Kapcie Damskie Pami DOG-Ł | Obuwie Domowe Polskiej Produkcji
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: DOG-Ł
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 1,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: tkanina welurowa
Wkładka: tkanina welurowa
Kolor: czarny, wielokorowy
Typ: odkryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: EVA
Kapcie damskie Pami DOG-R 133 granatowe na rzep – tekstylne, wygodne
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Pami |
| Model | Kapcie damskie na rzep |
| Kolor | Granatowy |
| Cholewka | Materiał tekstylny |
| Wnętrze | Materiał tekstylny |
| Wkładka | Materiał tekstylny |
| Podeszwa | EVA tworzywo lekkie, elastyczne |
| Zapięcie | Regulowany rzep |
| Cechy dodatkowe | Delikatny motyw zdobiony |
| Kraj produkcji | Polska |
Kapcie damskie Pami DOG-R 133 bordowe na rzep - tekstylne, wygodne
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Pami |
| Model | Kapcie damskie na rzep |
| Kolor | Bordowy |
| Cholewka | Materiał tekstylny |
| Wnętrze | Materiał tekstylny |
| Wkładka | Materiał tekstylny |
| Podeszwa | EVA tworzywo lekkie, elastyczne |
| Zapięcie | Regulowany rzep |
| Cechy dodatkowe | Delikatny motyw zdobiony |
| Kraj produkcji | Polska |
Kapcie damskie Pami DOG-P granatowe ❤️ odkryty palec welur
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Pami |
| Model | DOG-P |
| Typ produktu | Kapcie damskie |
| Kolor | Granatowy |
| Cholewka | Welur |
| Wnętrze | Materiał tekstylny |
| Wkładka | Materiał tekstylny |
| Podeszwa | Pianka EVA |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Cechy dodatkowe | Ozdobny pompon, odkryty palec, lekka konstrukcja |
| Przeznaczenie | Domowe |
| Kraj produkcji | Polska |
Kapcie damskie Pami DOG-P bordowe z odkrytym palcem welurowe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Pami |
| Model | DOG-P |
| Typ produktu | Kapcie damskie |
| Kolor | Bordowy |
| Cholewka | Welur |
| Wnętrze | Materiał tekstylny |
| Wkładka | Materiał tekstylny |
| Podeszwa | Pianka EVA |
| Wysokość obcasa | 2 cm |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Cechy dodatkowe | Ozdobny pompon, odkryty palec, lekka konstrukcja |
| Przeznaczenie | Domowe |
| Kraj produkcji | Polska |
KAPCIE DAMSKIE MARKI PAMI DZG-W 002 RÓŻ
Kapcie damskie, laczki welurowe
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: DZG.W
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 1,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: welur
Wkładka: welur
Kolor: róż
Typ: zakryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: EVA
KAPCIE DAMSKIE FROTTE MARKI PAMI DŁP SZARE
Kapcie damskie frotte
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: DŁP
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 0,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: frotte
Wkładka: frotte
Kolor: szary
Typ: odkryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: styrogum
KAPCIE DAMSKIE FROTTE MARKI PAMI DŁP GRANAT
Kapcie damskie frotte
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: DŁP
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 0,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: frotte
Wkładka: frotte
Kolor: granatowy
Typ: odkryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: styrogum
KAPCIE DAMSKIE FROTTE MARKI PAMI DŁP BORDO
Kapcie damskie frotte
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: DŁP
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 0,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: frotte
Wkładka: frotte
Kolor: bordowy
Typ: odkryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: styrogum
Kapcie damskie domowe marki PAMI profilowane na koturnie Art.120
Kapcie, laczki na koturnie marki PAMI.
Obuwie wyprodukowane przez polskiego producenta, ciekawe połączenie kolorystyczne czarno-białe, spodoba się każdej kobiecie ceniącej wygląd i komfort w domowym zaciszu. Idealnie wyprofilowany i trwały spód zapewnia długie użytkowanie produktu.
Cechy obuwia:
Producent: Pami
Kod produktu: A.120
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: tkanina
Wkładka: tkanina
Kolor: czarny+biały
Typ: odkryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: PU