Nowe Produkty
New products
Lista produktów marki Haidra
Jest 33 produktów.
Stylowe półbuty damskie Haidra F5002-2 - brązowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: F5002-2
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: brązowy
Tęgość: G
Sandały damskie marki Haidra w kolorze szarym
Komfortowe ażurowe sandały Haidra LM2557-5 grey - styl, wygoda i przewiewność na lato
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: LM2557-5
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 5 cm
Rodzaj zapięcia: klamry
Rodzaj noska: migdałkowy
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: szary
Tęgość: G
Sandały damskie marki Haidra na koturnie srebrne
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: LM 2203-5
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 6 cm
Rodzaj zapięcia: rzepy
Rodzaj noska: migdałkowy
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: srebrny
Tęgość: G
Sandały damskie marki Haidra na koturnie beżowe
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: ZF0013-7
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 6 cm
Rodzaj zapięcia: rzepy
Rodzaj noska: migdałkowy
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Tęgość: G
Sandały damskie Haidra LM5068-7 beżowe komfortowe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | LM5068-7 BEIGE |
| Typ | Sandały damskie |
| Kolor | Odcienie beżu |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Nosek | Otwarty |
| Rodzaj obcasa | Klocek |
| Wysokość platformy | 3 cm |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Sezon | Lato |
Sandały damskie Haidra LM5068-5 szare na obcasie komfortowe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | LM5068-5 |
| Typ | Sandały damskie |
| Kolor | Szary |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Rodzaj obcasa | Niski obcas |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Sezon | Lato |
Sandały damskie Haidra JL 7521-1 czarne na obcasie eleganckie
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | JL 7521-1 |
| Typ | Sandały damskie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Rodzaj obcasa | Słupek |
| Wysokość obcasa | 6 cm |
| Sezon | Wiosna / lato |
Sandały damskie Haidra JL 7521-1 beżowe na słupku eleganckie
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | JL 7521-1 |
| Typ | Sandały damskie |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Rodzaj obcasa | Słupek |
| Wysokość obcasa | 6 cm |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Sezon | Wiosna / lato |
PÓŁBUTY DAMSKIE HAIDRA H 387 GRANAT
PÓŁBUTY DAMSKIE GRANAT
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: H 387
Rodzaj spodu: obcas 2 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane , wiązane
Rodzaj noska: szpic
Materiał cholewki: skóropodobny lakierek
Wkładka: skóra
Kolor: granat
Typ: zakryty palec
Sezon: wiosna, jesień
PÓŁBUTY DAMSKIE HAIDRA H 387 BEŻOWE
PÓŁBUTY DAMSKIE BEŻ LAKIER
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: H 387
Rodzaj spodu: obcas 2 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane , wiązane
Rodzaj noska: szpic
Materiał cholewki: skóropodobny lakierek
Wkładka:skóra
Kolor: beż/biały
Typ: zakryty palec
Sezon: wiosna, jesień
Półbuty damskie czarne na obcasie Haidra LM2629-1
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: LM2629-1
Rodzaj obcasa: słupek
Wysokość obcasa: 5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał cholewki: skóra ekologiczna
Wnętrze obuwia: skóra ekologiczna
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: czarny
Tęgość: G
KOMFORTOWE KLAPKI DAMSKIE HAIDRA G 3160-9 SZARE
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3160-9 szare
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3160-3
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Tęgość: G
KOMFORTOWE KLAPKI DAMSKIE HAIDRA G 3160-3 BEŻOWE
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3160-3 beżowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3160-3
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Tęgość: G
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3172-7 srebrno-białe
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3172-7
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3172-7
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: srebrno-biały
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3172-3 beżowe
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3172-3 beżowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3172-3
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Klapki damskie na koturnie eko-skóra Haidra G 3161-9 szare
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3161-9 szare
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3161-9
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: szary
Klapki damskie na koturnie eko-skóra Haidra G 3161-3 beżowe
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3161-3 beżowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3161-3
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Klapki damskie na koturnie eko-skóra Haidra G 3161-1 czarne
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3161-1 czarne
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3161-1
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: czarny
KLAPKI DAMSKIE NA KOTURNIE CZERWONE HAIDRA L 1375-4
Klapek damski na koturnie czerwony
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: L1375-4
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: czerwony
Tęgość: G
Klapki damskie Haidra LM2893-3 czarne skórzana wkładka komfortowe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | LM 2893-3 |
| Typ produktu | Klapki damskie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość podeszwy | 3,5 cm |
| Cholewka | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Sezon | Lato |
| Cechy dodatkowe | Lekkie, komfortowe |
Klapki damskie Haidra LM 2893-3 białe skórzana wkładka komfortowe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | LM 2893-3 |
| Typ produktu | Klapki damskie |
| Kolor | Biały |
| Wysokość podeszwy | 3,5 cm |
| Cholewka | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Sezon | Lato |
| Cechy dodatkowe | Lekkie, komfortowe |
KLAPKI DAMSKIE HAIDRA L1962-11
Klapek damski na koturnie błękitny
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: L1962-11
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobne
Wnętrze obuwia: skóropodobne
Wkładka: skóropodobne
Kolor: błękit
Tęgość: G
KLAPKI DAMSKIE BRĄZOWE ZAKRYTY PALEC HAIDRA G 3173-9
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3173-9 brązowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3173-9
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane, rzep
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: brązowe
Tęgość: G
KLAPEK DAMSKI RÓŻ L1962-11
Klapek damski na koturnie różowy
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: L1962-11
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 4,5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóropodobna
Kolor: róż
Tęgość: G
Haidra LM2977-2 brązowe - ocieplane botki damskie
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | Haidra |
| Model | LM2977-2 |
| Rodzaj | Botki trapery damskie |
| Kolor | Brązowy |
| Cholewka | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Ocieplina (miękka) |
| Wkładka | Ocieplina |
| Zapięcie | Zamek + sznurowanie (haczyki trekkingowe) |
| Podeszwa | Gruba, antypoślizgowa; wysokość ok. 4 cm |
| Detale | Dzianinowy ściągacz przy cholewce |
| Tęgość | Standardowa (G) |
| Sezon | Jesień / Zima |
Czółenka damskie Haidra LM 2817-1 czarne na obcasie 5 cm
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | LM 2817-1 |
| Typ | Czółenka damskie |
| Kolor | Czarny |
| Cholewka | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Obcas | 5 cm |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Nosek | Zaokrąglony |
Czółenka damskie Haidra 2797-9 czarne na koturnie
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Haidra |
| Model | 2797-9 |
| Typ | Czółenka damskie |
| Kolor | Czarny |
| Cholewka | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Skóra ekologiczna |
| Wkładka | Skórzana |
| Obcas | Koturn 6,5 cm |
| Zapięcie | Wsuwane |
| Ozdoba | Metaliczna ozdoba z przodu |
Brązowe botki damskie Haidra LM2907-2 - stylowe na jesień i zimę
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | Haidra |
| Model | LM2907-2 |
| Rodzaj obuwia | Botki damskie |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Koc obuwniczy |
| Wkładka | Koc obuwniczy |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Tęgość | Standardowa (G) |
| Sezon | Jesień / Zima |
Brązowe botki damskie Haidra LM2891-2 - wygodne, ciepłe
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | Haidra |
| Model | LM2891-2 |
| Rodzaj obuwia | Botki damskie |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Koc obuwniczy |
| Wkładka | Koc obuwniczy |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Tęgość | Standardowa (G) |
| Sezon | Jesień / Zima |
Botki damskie Haidra LM2875-6 beżowe - ocieplane
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Producent | Haidra |
| Model | LM2875-6 |
| Rodzaj | Botki damskie |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra ekologiczna |
| Wnętrze | Polar obuwniczy |
| Wkładka | Polar obuwniczy |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Wysokość obcasa | 3 cm |
| Zapięcie | Suwak i sznurowanie |
| Tęgość | Standardowa (G) |
| Sezon | Jesień / Zima |
BIAŁE TRAMPKI MĘSKIE TENISÓWKI HAIDRA BK 6105
SPORTOWE TRAMPKI MĘSKIE HAIDRA
Cechy obuwia:
Producent: Haidra
Kod produktu: BK6105
Rodzaj spodu: płaski
Rodzaj zapięcia: wsuwane , wiązane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: tekstylny
Wkładka: tekstylna
Kolor: biały
Typ: zakryty palec
Sezon: całoroczne
Spód: PCV
BEŻOWE KLAPKI DAMSKIE HAIDRA G 3128-3
Klapki damskie na koturnie Haidra G 3128-3 beżowe
Cechy obuwia:
Producent: HAIDRA
Kod produktu: G 3128-3
Rodzaj obcasa: koturn
Wysokość obcasa: 5 cm
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Rodzaj noska: migdałowy
Materiał cholewki: skóropodobny
Wnętrze obuwia: skóropodobny
Wkładka: skóra naturalna
Kolor: beżowy
Tęgość: G
ADIDASY MŁODZIEŻOWE HAIDA B2270-1
Adidas młodzieżowy
Cechy obuwia:
Producent: HAIDA
Kod produktu: B2270-1
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa: 2 cm
Rodzaj zapięcia: wiązane
Rodzaj noska: okrągły
Materiał cholewki: tworzywo
Wnętrze obuwia: materiał
Wkładka: materiał
Kolor: czarny
Tęgość: G