Nowe Produkty
New products
Lista produktów marki Santorio
Jest 8 produktów.
Sneakersy damskie sportowe Santorio LSK-620 SAMBA fuksja nubuk
149,99 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK-620 SAMBA |
| Typ produktu | Sneakersy / buty sportowe damskie |
| Kolor | Fuksja |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna nubukowa |
| Materiał wkładki | Materiał tekstylny (profilowany) |
| Materiał podeszwy | Wysokogatunkowe tworzywo |
| Kolor podeszwy | Brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sznurowane |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Przeznaczenie | Codzienne / sportowe |
Sneakersy damskie sportowe Santorio LSK-620 SAMBA czarne nubukowe
149,99 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK-620 SAMBA |
| Typ produktu | Sneakersy / buty sportowe damskie |
| Kolor | Czarny |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna nubukowa |
| Materiał wkładki | Materiał tekstylny (profilowany) |
| Materiał podeszwy | Wysokogatunkowe tworzywo |
| Kolor podeszwy | Czarny |
| Rodzaj zapięcia | Sznurowane |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Przeznaczenie | Codzienne / sportowe |
Sneakersy damskie sportowe Santorio LSK-620 SAMBA brąz nubuk
149,99 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK-620 SAMBA |
| Typ produktu | Sneakersy / buty sportowe damskie |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna nubukowa |
| Materiał wkładki | Materiał tekstylny (profilowany) |
| Materiał podeszwy | Wysokogatunkowe tworzywo |
| Kolor podeszwy | Beżowy |
| Rodzaj zapięcia | Sznurowane |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Przeznaczenie | Codzienne / sportowe |
Sneakersy damskie sportowe Santorio LSK-620 SAMBA beż nubuk
149,99 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK-620 SAMBA |
| Typ produktu | Sneakersy / buty sportowe damskie |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał zewnętrzny | Skóra naturalna nubukowa |
| Materiał wkładki | Materiał tekstylny (profilowany) |
| Materiał podeszwy | Wysokogatunkowe tworzywo |
| Kolor podeszwy | Brązowy |
| Rodzaj zapięcia | Sznurowane |
| Rodzaj obcasa | Płaski |
| Przeznaczenie | Codzienne / sportowe |
Półbuty damskie Santorio LSK 627 białe skórzane
159,00 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK 627 |
| Typ obuwia | Półbuty damskie |
| Kolor | Biały |
| Cholewka | Skóra naturalna licowa i zamszowa |
| Wnętrze | Skóra naturalna |
| Wkładka | Skóra naturalna, system ESG Easy Go |
| Wysokość spodu | 3,5 cm |
| Zapięcie | Sznurowane |
Półbuty damskie Santorio 623 fango zamszowe na platformie 5 cm
159,00 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | 623 |
| Typ obuwia | Półbuty damskie |
| Kolor | Fango |
| Cholewka | Skóra naturalna zamszowa |
| Wnętrze | Skóra naturalna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Podeszwa | Platforma |
| Wysokość platformy | 5 cm |
Obuwie barefoot damskie Santorio LSK 640 brązowe zamszowe
159,00 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK 640 |
| Typ obuwia | Obuwie barefoot damskie |
| Kolor | Brązowy |
| Cholewka | Skóra naturalna zamszowa |
| Wnętrze | Skóra naturalna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Podeszwa | Cienka, elastyczna (barefoot) |
| Wysokość podeszwy | 2 cm |
Obuwie barefoot damskie Santorio LSK 640 biało-beżowe zamsz, skóra
159,00 zł
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka | Santorio |
| Model | LSK 640 |
| Typ obuwia | Obuwie barefoot damskie |
| Kolor | Biało-beżowy |
| Cholewka | Skóra naturalna gładka + zamszowa |
| Wnętrze | Skóra naturalna |
| Wkładka | Skóra naturalna |
| Podeszwa | Cienka, elastyczna (barefoot) |
| Wysokość podeszwy | 2 cm |